דלג לתוכן הראשי

Clarion

פילטר מים

קלריון הוא פילטר מים מאוד פופולארי הודות לעיצוב המעודן שלו והשימוש המאוד פשוט שלו. הפילטר מציע תמורה מלאה לכסף ומשתמש בטכנולוגיית סינון ייחודית ומהירה של 5 שלבים כדי להפחית זיהומים ממי הברז. 
בפילטר יש מחוון לחיי המסנן והשימוש מאוד קל באמצעות המכסה לשפיכת המים. 
קלריון עוזר לכם להינות מטעם מעולה של מים מטוהרים בכל יום.
image alt
image alt

Compact

פילטר מים

פילטר המים של קומפקט עוצב במטרה לחסוך מקום במקרר תוך מתן הטבות רבות של טעם נפלא ומים טהורים.
ניתן להשיג את הפילטר במגוון רחב של צבעים. העיצוב הייחודי של הפילטר הכולל את הידית הנשלפת אידיאלי לשימוש כאשר מקום פנוי הוא מצרך חשוב במטבח.

Eclipse

פילטר מים

 

 
פילטר המים של אקליפס מסוגנן, פשוט לשימוש ומתאים היטב לדלת המקרר. הפילטר תואם עם טכנולוגיית הסינון עם 5 - השלבים המהירים שלנו.
הפילטר מכיל 2.4 ליטר וכולל מחוון חיי מסנן ומכסה קל לשפיכת מים.
image alt
image alt

Galia

פילטר מים

 

פילטר המים של גליה מציע ערך רב ופונצקיונאליות מעולה. העיצוב הרזה של הפילטר מאפשר לאחסן אותו בתוך דלת המקרר.
השימוש בפילטר מתאים לשימוש יום יומי, כולל תאימות לטכנולוגיית הסינון עם 5 - השלבים המהירים שלנו.

Galia Plus

פילטר מים

פילטר המים של גליה פלוס מציע ערך רב ופונציונאליות מדהימה. הודות לעיצוב המעודן והדק שלו הפילטר יכול להיות מאוסחן בתוך דלת המקרר תוך כדי המילוי הקל של המים. הפילטר מותאם לטכנולוגיית הסינון עם 5 - השלבים המהירים שלנו והוא מאוד נוח ומתאים לשימוש יומיומי.
image alt
image alt

Minerva

פילטר מים

פילטר המים של מינרווה מכיל 2.5 ליטר ומסוגנן עיצובית להתאים בתוך דלת המקרר. הפילטר כולל התאמה לטכנולוגיית הסינון עם 5 - השלבים המהירים שלנו ועם מכסה למילוי קל ומהיר. מתאים מאוד למשפחות עסוקות להינות ממים קרים וטהורים בכל יום.

Minerva Plus

פילטר מים

פילטר המים של מינרווה פלוס מכיל 2.5 ליטר ומסוגנן עיצובית להתאים בתוך דלת המקרר. הפילטר כולל התאמה לטכנולוגיית הסינון עם 5 - השלבים המהירים שלנו, חיווי לסנן האלקטרוני ועם מכסה למילוי קל ומהיר. מתאים מאוד למשפחות עסוקות להינות ממים קרים וטהורים בכל יום.
image alt
image alt

Juno Anti-bacteria

פילטר מים

פילטר המים של ג'ונו פותח בטכנולוגיית טיפול מרובה ומכיל מסנן מתקדם שנועדלהסיר 99.9% של חיידקים מזיקים ומזהמים לא רצויים אחרים בצורה יעילה ממש כמו מים רותחים.
באמצעות המכסה למילוי קל ומהיר הפילטר של ג'ונו מספק מי שתייה קרים, בטוחים לשתיה בכל זמן שתרצו.

Sirona Anti-bacteria

פילטר מים

פילטר המים של סירונה מכיל 3.5 ליטר ותאימות למסנן האנטי בקטריות שלנו. פילטר זה מספק למשפחות דרך נוחה מאוד להינות ממים איכותיים ובטוחים לשתיה. הסנן האנטי בקטרייאלי אפקטיבי כמו מים רותחים ומשתמש בטכנולוגיית טיפול מרובה כדי להסיר 99.9% של חיידקים מזיקים ומזהמים לא רצויים.
image alt
ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981